Німеччина – Швейцарія 3:3

Голи: Вернер, 28, Гаверц, 55, Гнабрі, 60 – Гаврановіч, 5, 57, Фройлер, 26

Дивіться також: Україна вперше в історії перемогла Іспанію завдяки голу Циганкова: відео

Швейцарці повели в рахунку, коли на 5-й хвилині Маріо Гаврановіч точно пробив головою. Незабаром гості забили другий м'яч – після провалу в захисті німців Ремо Фройлер елегантно завершив атаку, перекинувши м'яч через Мануеля Нойєра.

Відео голу Гарвновіча

Відео голу Фройлера

Через дві хвилини Тімо Вернер скоротив відставання в рахунку, забивши після сольного проходу, а на старті другого тайму Кай Гаверц скористався обрізкою на половині поля Швейцарії.

Відео голу Гаверца

Ледве зрівнявши рахунок, Німеччина знову пропустила від Гаврановіча, проте знову відігралася завдяки витонченому удару п'ятою Сержа Гнабрі.

Відео голу Гаврановіча

Відео голу Гнабрі

• Команда Йоахіма Льова набрала 6 очок, але з нею вже зрівнялася збірна України, яка в паралельному матчі перемогла Іспанію (1:0). Швейцарія з двома балами на останньому місці.