Уже до тридцятої хвилини Німеччина перемагала з рахунком 5:0, повідомляє 24 канал. По голу провели Мюллер, Клозе, Хедіра, а Тоні Кроос оформив дубль.

Дивіться також: Диво-камбек "Мілана" приніс драматичну перемогу над лідером "Ювентусом": відео

По перерві Німеччина обмежилася двома голами у виконанні Шюрле. Бразилія відповіла тільки одним точним ударом Оскара аж на 90-й хвилині.

Це був перший півфінальний матч Мундіалю. У паралельній грі Аргентина вибила Нідерланди.

Німеччина – Бразилія 7:1 відеоогляд матчу

Головні цифри матчу

Бразилія зазнала найбільшої поразки з 1920 року, коли програла збірній Уругваю на чемпіонаті Південної Америки з рахунком 6:0.

Поразка Німеччині стала найбільшою домашньою для Бразилії.

Востаннє Бразилія пропускала не менше, аніж 5 м'ячів на чемпіонаті світу 1938 року в матчі проти Польщі (перемога 6:5).

Перемога Німеччини дозволила їй потрапити вчетверте поспіль у число призерів чемпіонату світу, а також увосьме потрапити у фінал чемпіонатів світу.

Збірна Німеччини зіграла 12-й півфінал у своїй історії і стала першою командою, що забила 7 м'ячів у півфіналі чемпіонату світу.

У цій грі рекордсменом за кількістю забитих голів за всі чемпіонати світу став гравець збірної Німеччини Мирослав Клозе. Він забив свій 16-й гол і обійшов бразильця Роналдо.

У фіналі Німеччина мінімально здолала Аргентину.