Друга "бронза" наших дзюдоїсток

Наталія Ніколайчик дійшла до бронзового фіналу у Токіо. Досвідчена 34-річна дзюдоїстка зустрілась із німкенею Рамоною Бруссіг.

Українка була сильнішою та вирвала медаль у суперниці у ваговій категорії до 52 кілограмів серед спортсменів із порушенням зору.

Відзначимо, що для Ніколайчик ця нагорода стала вже другою у кар'єрі. На Паралімпіаді-2012 у Лондоні наша землячка здобула "бронзу".

• Наталія представляє відділення дзюдо Рівненського регіонального центру "Інваспорт". Її бронзова нагорода стала другою для України у Токіо.
  • Раніше першу медаль у дзюдо здобула Юлія Іваницька, яка виступає у вазі 48 кілограмів у класі з порушенням зору. Її суперницею у бронзовій сутичці стала непоступлива японка Сідзука Хангай. Українка з мінімальним рахунком 0:1 вирвала медаль у суперниці.
  • Тепер в активі нашої країни 17 нагород та 10 місце у загальному медальному заліку.