Шалена битва за півфінал Євро-2024: онлайн-трансляція матчу Нідерланди – Туреччина

6 липня 2024, 23:07

Збірні Нідерландів та Туреччини зіграють на чемпіонаті Європи 6 липня 2024. Трансляцію гри у Берліні можна дивитися онлайн на сайті 24 Каналу.

У суботу, 6 липня, пройдуть два чвертьфінальні матчі на чемпіонаті Європи-2024. В останній грі дня, яка пройде у Берліні, збірна Нідерландів протистоятиме збірній Туреччини, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

В очікуванні гольової феєрії

Суперники по берлінському чвертьфіналу є одними з найбільш атакувальних команд турніру. Нідерланди та Туреччина забили по 7 голів у перших чотирьох матчах. Їх найкращими іграми стали зустрічі в 1/8 фіналу.

Нідерландці розгромили Румунію, відправивши у її ворота три "сухих" м'ячі. Туреччина ж видала суперматч проти Австрії, якій пророкували прохід аж у півфінал.

Втім долю путівки в 1/2 фіналу визначать саме голандці та турки. Фаворитом є збірна Нідерландів, але команда Кумана вміє дивувати не тільки з приємного боку. А кураж Туреччини може зіграти їм на руку.

Проте кадрова ситуація перед зустріччю куди краща у Нідерландів. Тренер може розраховувати на всіх гравців, тоді як у Вінченцо Монтелли недоступні три важливі гравці. Через дискваліфікації Демірал, Юксек та Кокчу пропустять цю битву.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Нідерланди – Туреччина користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Також зустріч наживо можна буде побачити на регіональних каналах Суспільного. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Нідерланди – Туреччина. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

НІДЕРЛАНДИ – ТУРЕЧЧИНА 2:1

Голи: Де Врей, 71, Мюлдюр, 76 (автогол) – Акайдин, 35.

Нідерланди: Фербрюгген – Думфріс, Де Врей, ван Дейк, Аке – Схаутен, Рейндерс – Бергвейн, Сімонс, Гакпо – Депай.

Туреччина: Гюнок – Мюлдюр, Акайдин, Бардакчі, Кадіоглу – Айхан, Озджан, Чалханоглу – Гюлер, Їлмаз, Їлдиз.

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток! Туреччина видала ударну кінцівку, але так і не знайшла можливість таки зрівняти рахунок. Нідерланди проходять у півфінал, де протистоятимуть Англії.

90+4 хвилина

Тосун проявив надмірні емоції та отримав жовту картку.

90+2 хвилина

Сейв Фербрюггена! Кіпер відбив удар впритул після навісу зі штрафного.

90+1 хвилина

Гакпо вивели сам на сам із кіпером, але Коді пробив у Гюнока.

90 хвилина

Суддя додав п'ять хвилин.

89 хвилина

У турків Киличой вийшов замість Айхана.

89 хвилина

Знову Тосун б'є головою, але неточно.

88 хвилина

Дві заміни у Нідерландів. Сімонс та Депай поступаються місцем на полі Зіркзее та Фрімпонгу.

85 хвилина

Потужні дві атаки від турків! Де Врей та ван де Вен поспіль кидались під м'яч, який летів уже фактично у порожні ворота.

84 хвилина

Неточний удар головою від Тосуна.

81 хвилина

Ще дві заміни від Монтелли. Тосун та Челік вийшли, а Мюлдюр та Акайдин пішли відпочивати.

79 хвилина

Дві заміни у Туреччини. Замість Озджана та Їлдиза вийшли Актюркоглу та Йокушлу.

76 хвилина

ГОООООЛ!!! Нідерланди вже попереду! Гакпо вдало замикав простріл від Думфріса, але Мюлдюр сам відправив м'яч у свої ворота. 2:1

Відео голу:

73 хвилина

Дві заміни від Кумана. Веерман та ван де Вен вийшли замість Аке та Рейндерса.

71 хвилина

ГОООООЛ!!! Зрівнюють голандці! Після подачі від Депая головою вдало зіграв Де Врей. 1:1

Відео голу:

70 хвилина

Який момент у Вегхорста! Нападник не зміг впритул переграти Гюнока. Сейв від кіпера.

66 хвилина

Неймовірно потужний дальній удар від Їлдиза. Сейв від Фербрюггена.

65 хвилина

Груба гра проти Їлмаза призвела до жовтої картки ван Дейку.

63 хвилина

Затяжна атака Нідерландів завершилась неточним прострілом від Схаутена.

61 хвилина

Невдалий навіс від Думфріса.

59 хвилина

Дальній удар від Депая. В руки воротарю.

57 хвилина

Стійка від Гюлера! Хавбек Реала влучив у каркас зі штрафного.

56 хвилина

Аке збив не за правилами Гюлера та отримав жовту картку.

54 хвилина

Вегхорст відгукувався на зрячу подачу від Гакпо. Трохи не дотягнувся Ваут.

51 хвилина

Момент у Нідерландів! Після закидання з глибини Вегхорст скидував на Депая, але той не встиг до м'яча.

49 хвилина

Аке скидував у центр після подачі кутового, але турки були першими на м'ячі.

46 хвилина

Заміна у Нідерландів в перерві. Замість Бергвейна вийшов Вегхорст.

Початок другого тайму

Команди знову на полі. Продовжуємо!

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Турки змоги реалізувати свій момент та лідирують у зустрічі. Попереду ще як мінімум один тайм.

45 хвилина

Суддя додав дві хвилини.

44 хвилина

Гакпо при подачі влучив у притиснуту руку Гюлера. Жодного приводу для пенальті.

42 хвилина

Думфріс не пустив Їлмаза у власний майданчик.

38 хвилина

Турки намагаються заспокоїти гру та контролювати м'яч.

35 хвилина

ГОООООЛ!!! Туреччина забиває першою! Гюлер виконав класне закидання на Акайдина, який головою впритул пробив Фербрюггена. 0:1