Універсідад де Консепсьйон на своєму полі приймав Сан-Маркос де Аріку. Гра закінчилася з рахунком 1:3 на користь гостей, пише 24 Канал.

Вимкнулися з епізоду

Попри статус команд, кадри з матчу облетіли мережею весь світ. Він запам’ятався неймовірним автоголом гостей наприкінці першого тайму.

На 44-й хвилині за рахунку 0:1 футболісти Універсідад де Консепсьйон провели атаку, яка, здавалося, закінчилася кутовим, але за мить фанати господарів уже святкували взяття воріт.

Гравець Універсідад де Консепсьйон робив простріл у карний майданчик гостей, де Даніель Вісенсіо намагався нейтралізувати загрозу. Він зіграв надійно й у стрибку блокував передачу, проте м’яч пролетів по неймовірній траєкторії та по-зрадницьки опустився в сітку воріт, шокувавши всіх присутніх, а особливо гостей, які не очікували такого повороту та передчасно вимкнулися з епізоду.

Курйозний автогол у чемпіонаті Чилі: дивіться відео