П'ята гра серії - і знову тріумфує виїзна команда. "Кенакс", а гра відбувалася у Ванкувері, зі всіх сил намагалися потішити рідну публіку. Пропустивши першою, канадська команда зуміла вийти вперед ще до завершення першого періоду – 2:1.

На початку другої 20-хвилинки рахунок став рівним. А у вирішальному періоді "хижаки" по-справжньому показали зуби. Власне, долю зустрічі вирішив Джоел Ворд. Правий форвард "Нешвіла" двічі практично з однієї і тієї ж точки відправляв шайбу в дев'ятку воріт Роберто Луонго.

Всі зусилля "Ванкувера" врятувати гру були марними. "Кенакс" хіба що скоротили відставання – 3:4. Рахунок у серії до чотирьох перемог – 3:2 на користь "Ванкувера". Наступний матч відбудеться в Нешвілі. Відтак, фаворит - канадська команда.