Конгрес Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) продовжив дискваліфікацію російських та білоруських біатлоністів на невизначений термін. Щонайменше сезон-2022/2023 відбудеться без представників країн-агресорів.

Читайте також Називав війну "бідою": Бубка покине крісло президента НОК України, – ЗМІ

Кюн: У нас у біатлоні є гвинтівки та справжні патрони

Німецький біатлоніст Йоганнес Кюн зробив припущення, що було б на трасі, якби росіян та білорусів допустили до міжнародних змагань. Він наголосив, що біатлон є одним із найнебезпечніших видів спорту, адже у ньому біатлоністи використовують гвинтівки та справжні патрони.

У нас у біатлоні є гвинтівки та справжні патрони. Я не знаю, що буде, коли російський спортсмен зустрінеться на трасі з українським. Насправді вони всі хороші хлопці, але хто знає, що може статися,
– сказав Кюн.

Чоловіча індивідуальна гонка відкриє новий біатлонний сезон у Контіолахті. Індивідуалка відбудеться 29 листопада. На першому етапі Кубка світу заплановано аж 8 гонок: індивідуалки, спринти, переслідування та естафети.

Нагадаємо, що минулий сезон через повномасштабне вторгнення Росії в Україну був достроково закінчений для синьо-жовтої збірної.