Вже у першому таймі Еквадор двічі засмутив голкіпера Катару. Дубль у ворота суперника оформив капітан та нападник Еннер Валенсія, пише 24 канал.

Цікаво дізнатись Трабл організаторів: чому фанати з України не побачили табло під час матчу-відкриття ЧС-2022

Не знають, як потрібно вболівати

Збірна країни-господарки чемпіонату світу-2022 ніяк не проявила себе на футбольному полі, а нервова гра її голкіпера лише підтверджувала низький рівень гри Катару.

Такої ганебної гри навіть не витримали її рідні уболівальники. У перерві поєдинку велика частина катарців покинула свої місця на стадіоні. Ні, вони не пішли на 15-хвилинний відпочинок, а повністю поїхали з арени.

Фанати Катару дострокового покинули матч проти Еквадора
Фанати Катару дострокового покинули матч проти Еквадору / Фото з твітеру Achmed Irwin

Схоже, що фанати збірної Катару взагалі не знають, як це бути з командою у хороші та погані часи. Що не скажеш про уболівальників Еквадору, які протягом усі 90 хвилин гучно підтримували команду з трибун, яка віддячила їм перемогою на старті ЧС-2022 (0:2).

Нагадаємо, що скандальні чутки передували цьому поєдинку. Декілька інсайдерів в один голос говорили про договірний матч-відкриття, у якому Катар начебто мінімально повинен був переграти Еквадор 1:0. Але все це було фейком.

Хоча був на початку зустрічі момент зі скасованим голом Еквадору, який натякав на можливу правду інсайдерів.