Вдень 16 лютого стало відомо про смерть російського "опозиційного" політика Алєксєя Навального. Медіаресурси країни-агресорки повідомляють, що причиною смерті став тромб.

До теми Навальний помер у російській в'язниці: яка причина смерті

Стаховський виніс вердикт російським рабам

Втім, навіть смерть відомого політика нічого не змінить у свідомості російського народу. Сподіватися на якийсь спротив кривавому диктатору, який знищує своїх політичних опонентів, зайве. Цього не зрозумів і сам Навальний, який сподівався змінити режим розслідуваннями про корупцію.

Колишній український тенісист Сергій Стаховський, який боронить Батьківщину на фронті, прокоментував смерть "опозиціонера".

"Я б написав це ка***ською, але ну їх в баню…

Ну як ви там дуже стурбовані сусіди? Все ваше життя – це рух у напрямку стойла та смерті в СІЗО, насолоджуйтесь", – написав Стаховський.

Стаховський відреагував на смерть Навального / скриншот з інстаграму

Позиція Навального щодо України

  • Нагадаємо, що у 2014 році Навальний висловився про анексію Криму наступними словами: "Крим – це що, бутерброд із ковбасою, чи що? Його туди-сюди повертати". Тим самим погодившись з незаконними діями Росії.
  • 24 лютого 2022 року політик різко засудив вторгнення російських військ до України. Він змінив свою позицію щодо Криму та заявив, що Росія повинна визнати кордони 1991 року.
  • Батько Навального був родом з Київщини. Під час різанини у Бучі загинув один з родичів політика.