Розглядають два варіанти проведення наступного сезону
За словами журналіста, це розпорядження президента України Володимира Зеленського, який не збирається робити винятків щодо виїзду за кордон. також відповідне рішення підтримує і більшість клубів УПЛ, вони мають прийняти цей варіант як робочий.
Читайте також Готові грати під бомбардуваннями та повітряними тривогами, – президент Руху Козловський
Планування сезону УПЛ-2022/2023 відбуватиметься спільно з Міністерством Оборони України.
Міноборони повинно визначити місця, де буде безпечно проводити футбольні матчі. Зараз є два варіанти:
- Грати лише в Києві, тому що столиця краще за інші міста захищена від ракетних ударів. Матчі готові прийняти наступні стадіони: НСК "Олімпійський", Динамо імені Лобановського, "Оболонь-Арена", імені Баннікова, а також арени Лівого Берега та Колоса.
- Грати лише на заході України. Там стадіонів, які відповідають нормам, ще більше: 3 у Львові, 2 в Ужгороді, по одному в Тернополі та Чернівцях. Можливо, і Луцьк буде готовий до таких матчів.
Також випрацьовується алгоритм дій на випадок тривоги та загрози повітряного удару. Найімовірніше, у таких випадках матчі перериватимуть, а команди чекатимуть у роздягальні. Якщо тривога затягнеться – дограють, умовно, наступного дня.
Старт чемпіонату орієнтовно відбудеться у серпні. Якщо відпрацюють механізм і матимуть час для повноцінних зборів – в кінці липня.
На жаль, вболівальники не зможуть підтримати свої команди на трибунах.
Чому достроково закінчили сезон УПЛ
- Сезон-2021/2022 достроково закінчений. Команди залишились на місцях, які посіли після першого кола.
- Турнірні таблиці у зазначених змаганнях зафіксовані станом на 24 лютого 2022 року. Визначати призерів не стали.
- Також виконком подовжив термін проведення процедури атестації футбольних клубів до 30 червня 2022 року з можливістю подальшого відтермінування.
- На першій сходинці турнірної таблиці УПЛ – донецький Шахтар. За ним розташувалося київське Динамо, яке відстає від "гірників" на два очка. На третій сходинці – Дніпро-1.