У вівторок, 30 травня, до України прибули відомі особистості у світі футболу – Олександр Зінченко та Андрій Шевченко. Метою поїздки стала благодійна платформа UNITED24, яка була ініційована Президентом України Володимиром Зеленським.

До теми Андрій Шевченко та Олександр Зінченко приїхали до Києва із благодійною метою: теплі фото

Обидва гравця, які є амбасадорами проєкту, зустрілись із головою держави, а також анонсували благодійний поєдинок у Лондоні. Метою є збір коштів для відбудови Михайло-Коцюбинського ліцею на Чернігівщині.

Наступного дня Шевченко та Зінченко особисто вирушили до зруйнованого закладу у Чернігівській області. Він був під окупацєю росіян протягом місяця після початку повномасштабного вторгнення.


Фото зі зруйнованого ліцея на Чернігівщині / twitter.com/U24_gov_ua

На початку березня ліцей потрапив під обстріл, внаслідок чого загинула одна людина. Укриття ліцея уціліло, там від бомбардувань ховались сотня людей, третина з яких – діти. Саме на відбудову закладу і підуть гроші з благодійного поєдинку.

До слова, перед цим Андрій Шевченко відкрив збір на відновлення школи у селі Бузова Київської області. Серед людей, які задонатять кошти, буде розіграна унікальна вишиванка.