Легрейд: У світі біатлону ми всі – сім'я

Олімпійський чемпіон поділився своїм поглядом на повномасштабну війну, яку розв'язала Росія. Норвежець також прокоментував рішення українського біатлоніста Дмитра Підручного захищати зі зброєю в руках рідну країну.

Варте уваги Федерація біатлону України назвала ім'я головного тренера жіночої команди

Я не знаю Підручного особисто, але у світі біатлону ми всі – сім'я. Важко думати про те, що твій колега зараз удома захищає свою країну під час війни. Тоді найменше, що можуть зробити інші, – це допомогти з пожертвами,
– сказав норвежець.

Легрейд пояснив, що до цієї війни особливо прикута увага норвежців, адже агресоркою виступає країна, що межує з ними.

"Напевне, ми сильніше переживаємо цю ситуацію, тому що це Росія – наша сусідня країна на півночі – напала на Україну, що також є країною Європи. Через це ми більше залучені в цю війну, ніж в інші війни та конфлікти у світі", – заявив біатлоніст.

Благодійна акція біатлоніста

Також нещодавно біатлоніст виставив на продаж фотокартки зі своїм автографом, аби зібрати кошти на потреби українців. Це вже не перші благодійні акції спортсмена. Він розпродує свої авторгаф-картки після кожного сезону.

Проте цьогоріч він не був готовим до такого великого попиту підписників. Він зупинив продаж на 200 фотокартках. Оскільки всі листівки він підписував власноруч.

Штурлі вдалося зібрати 16 тисяч норвезьких крон, це майже 51 тисяча гривень. Ці кошти він передав норвезькому Червоному Хресту, адже вірить, що "вони використають ці гроші, аби покращити умови життя тих, хто був вимушено покинути Україну".

Кар'єра норвежця

  • Легрейд лише три сезони виступав на Кубках світу з біатлону. Його можна вважати новачком у "дорослому" біатлоні. Проте результати норвежця просто вражають.
  • У сезоні 2019/2022 він лише у декількох стартах брав участь. У підсумку посів 43-й результат. Проте наступні два сезони він закінчив на 2-й позиції у загальному заліку.
  • У сезоні 2020/2021 він був близьким до того, щоб здобути Великий кришталевий глобус.
  • Також того сезону він здобу одразу 4 нагороди на чемпіонаті світу. А у Пекіні на рахунку норвежця олімпійське "золото" у складі чоловічої естафети.