Перший гол і одразу таке порівняння

У першому таймі Гольцгаузер відкрив рахунок у матчі. На перерву Левен пішов переможцем 1:0, пише 24 канал.

Цікаво дізнатись Динамо відсіяло п'ятьох футболістів перед стартом у Лізі чемпіонів

Після відпочинку м'яч тричі побував у воротах обох команд. Спершу Шарлеруа зрівняло цифри на табло 1:1. Однак на цьому гості зупинились. Левен двічі засмутив голкіпера суперника. Крапку у контрольному спарингу поставив українець Микола Кухаревич.

На 90-й хвилині зустрічі нападник найкраще зіграв на другому поверсі після подачі з кутового та головою прошив сітку воріт Шарлеруа.

У підсумку – 3:1, перемога Левена. Після поєдинку одноклубник українця Софьян Чакла оригінально привітав Кухаревича з першим голом, порівнявши його з зірковим Кріштіану Роналду.

Відеоогляд матчу (гол Кухаревича з 1:33)

Кар'єра Миколи Кухаревича у Європі

• Після року у Левені український футболіст повертається у французький Труа, якому належить контракт нападника. Угода з Кухаревичем розрахована до кінця червня 2026-го.
  • Нагадаємо, що у Францію Микола перебрався влітку 2021-го, покинувши Рух.
  • У сезоні, що минув, Кухаревич провів 33 матчі, у яких наколотив 4 голи та заробив 7 жовтих карток. Микола усі свої м'ячі забив ще граючи за львівський Рух.