Щемлива присвята

29 хвилин знадобилось П'єру-Емеріку Обамеянгу, щоб вперше засмутити голкіпера Реала. Свій наступний гол габонець забив вже у другому таймі.

Варто побачити Бекхем показав, як працює перинатальний центр у Харкові за умов війни

Свій другий м'яч Обамеянг відсвяткував у дуже незвичному стилі. Футболіст Барселони взяв якусь кулю, а другу руку приклав до лоба.

Після матчу нападник розповів, чому у такому стилі відсвяткувати взяття воріт. Обамеянг хотів привести Барселону до перемоги та забити голи, щоб присвятити своїм покійним бабусі та дідусю.

• У сезоні-2021/2022 форвард вже провів 26 матчів, у яких наколотив 16 голів та зробив 3 асисти.
  • Барселона розтрощила Реал із рахунком 0:4. М'ячі за каталонців також забивали Рональд Араухо та Ферран Торрес.
  • Після звитяги над "Королівським клубом" підопічні Хаві із 54 очками замикає трійку лідерів турнірної таблиці іспанської Ла Ліги.