Нао Хібіно – Марта Костюк 0:2 (3:6, 6:7)

1 година 45 хвилин знадобилась українській тенісистці, аби оформити путівку у чвертьфінал. Поєдинок розпочався із виграного гейму від Костюк. Протягом усього першого сету японка те й робила, що наздоганяла українку у рахунку, пише 24 канал.

Варто прочитати Світоліна потужною промовою звернулась до МОК, пригадавши загиблого багатоборця Андрощука

Так було до восьмого гейму, коли Марта зробила свою перевагу у рахунку до 3:5, взявши гейм на подачі суперниці.

Вже у дев'ятому геймі Костюк з двома брейками захистила свою подачу та взяла першу партію 3:6.

Другий сет знову розпочався з гейму від українки, який швидко ліквідувала Хібіно. У двох наступних геймах Костюк збільшила свою перевагу до 1:3.

Японка ледь не створила камбек

Протягом другого сету Костюк дещо втратила перевагу на корті, чим скористалась Хібіно. Нао навіть в одинадцятому геймі вперше у матчі повела у рахунку 6:5 та була близька до того, щоб зрівнятись з Костюк за партіями.

Марта вчасно повернулась у гру та взяла дванадцятий гейм із двома брейками – 6:6. Сет перевели гру у тай-брейк, де тенісистки влаштували запеклу боротьбу. Хібіно та Костюк по черзі брали розіграші, а ключовим моментом став п'ятнадцятий розіграш. який взяла українка 7:8.

У наступному розіграші Хібіно не змогла захистити свою подачу та поразкою закінчила поєдинок 7:9. У підсумку за сетом 6:7 на користь Костюк.

Марта Костюк пробилась у чвертьфінал WTA 250 у Хуахіні.