Зокрема, про це свідчать дописи у соцмережах.

Читайте також: У Києві побили офіційних представників сербського ФК "Партизан", – ЗМІ

Так, одному із них англійською мовою написано: "Одеса 02.05.14 – не забудемо, не пробачимо. Солідарність із антифашистським опором в Україні – "Донбас".

Зауважимо, що цей банер був не єдиним антифашистського спрямування на фанатській трибуні АЕКа. Також на стадіоні можна було побачити інші подібні заклики, як до прикладу: "Любимо АЕК – ненавидимо расизм" і "Виперти нацистів з футболу".

Банер, АЕК, Динамо, ЛЄ, антифашизм, фанати, ультрас
Банери на фанатській трибуні АЕКа на матчі проти "Динамо" в ЛЄ

Крім того, фанати вивісили ще один провокативний банер, в якому закликали Київ поважати власну історію, маючи на увазі "матч смерті" команди "Старт", зібраної з гравців довоєнних київських футбольних клубів "Динамо" та "Локомотив", проти німецького "Флакельфу", за яку грали футбольні аматори Люфтваффе та зенітники ППО. Ця гра відбулася 9 серпня 1942 року на стадіоні "Зеніт" у нинішній столиці України.

За інформацією Facebook-спільноти Troublemakers & Ultras Action, на фанатській трибуні АЕКа перебували, зокрема, і представники одного із фан-угруповань білоруського Мінська.

Нагадаємо, сама афінська гра між АЕКом і "Динамо" завершилася нічиєю, щоправда майже до кінця зустрічі у рахунку вела українська команда.