Гра розпочалася з натиску господарів, які мали набагато кращий вигляд і багато комбінували. Під час однієї із таких атак голкіпер "динамівців" Денис Бойко, виходячи на перехоплення, врізався у трьох своїх партнерів, в тому числі і в Дениса Гармаша. У результаті останній отримав розсічення. Зрештою півзахиснику довелося звернутися до медиків за допомогою, але він все ж продовжив гру, проте вже з перебинтованою головою.

АЕК, Динамо, ЛЄ, футбол, Гармаш, Бойко
Бойко розбив Гармашу голову

Щоправда, першими все ж забили кияни. На 19 хвилині вінгер "Динамо" Дерліс Гонсалес зумів не лише виграти боротьбу на правому фланзі, а й вдало прострілити у карний майданчик. А там вже на м’яч чекав інший півзахисник Віктор Циганков, який вдало реалізував цей момент. Зауважимо, що після удару молодої надії "Динамо" м’яч влучив у ногу голкіперу та від неї вже влетів у ворота.

На цьому ж приємні моменти для гостей не завершилися, оскільки за кілька хвилин форвард господарів Марко Лівайя так хотів пенальті, що пішов на симуляцію. Це своєю чергою побачив арбітр зустрічі Карлос дель Серро, який показав хорвату жовту картку. Відтак, у наступній грі через перебір "гірчичників" він не гратиме. Також пропустить майбутнє протистояння і боснієць Огнен Враньєш, який вже своє попередження заробив на останній хвилині тайму за фол на Циганкові.

На мажорній для української команди ноті і завершився перший тайм.

У другій половині зустрічі цікавіший вигляд мали греки. АЕК зумів притиснути "Динамо" до своїх воріт, натомість останні почали багато фолити. Так, після одного із порушень правил засмутив гостей Астріт Айдаревіч, який після розіграшу штрафного вдало замкнув головою подачу від Христодулопулоса Лазароса. До слова, у цьому моменті помилися і голкіпер гостей Денис Бойко.

Отже, у підсумку не зуміли кияни втримати переможний рахунок, відтак команди розписали нічию із рахунком 1:1. Тепер все вирішуватиметься у матчі-відповіді, яка є запланованою на 22 лютого.