Пост опублікований у соціальних мережах гімнаста. У ньому Верняєв пояснює, що "не збирається шантажувати когось своїм переходом до іншої держави" і запевняє, що його слова "перевернули "з ніг на голову" для голосних заголовків".

Дивіться також Піду туди, де я потрібен, – гімнаст Верняєв пригрозив змінити громадянство

Повний та дослівний текст відповіді Олега Верняєва:

"Вітаю всіх. В зв’язку з останніми новинами, хотів би внести корективи у заголовках наших ЗМІ.

Як завжди, з моїх слів донесли не всю інформацію яку я казав, тому зараз в декількох реченнях висловлю свою думку.

По-перше, я народився в Україні, в моєму рідному місті Донецьк і На Олімпійських Іграх в Ріо 2016 року, я підіймав стяг своєї країни. Я не збираюсь шантажувати когось своїм переходом до іншої держави і навіть не думав над цим, тим паче, з моєю ситуацією з відстороненням.

Я розумію що мої слова перевернули з "ніг на голову" для голосних заголовків. Я висвітлюв події, які відбуваються всередині нашої збірної, а мої слова перекрутили і виставили з ганебної сторони.

По-друге, чому не було сказано те, що при підтримки Президента та міністерства підтримують спорт і розвивають його?

Якщо взяти конкретно спортивну гімнастику , нам придбали саме той килим, який нам був потрібен на олімпійських іграх в Токіо, який коштує дуже багато. І при цьому на олімпійській базі "Конча-заспа" будується новий зал для спортивної гімнастики та інших видів спорту.

Я надіюсь, що моя ситуація з дискваліфікацією вирішиться і я зможу повернутись у тренувальний зал і плечем к плечу з нашим тренерським штабом та молодими, перспективним хлопцями у збірній – підготуватись до Олімпійських Ігор у Парижі 2024, повернувши ті традиції в спортивній гімнастиці, коли ми жодного разу не повертатись з Олімпійских Ігор без медалей. Всім дякую за увагу".

Що відомо про відсторонення Верняєва

  • На початку січня 2021 року з'явилась несподівана інформація про відсторонення Верняєва. Олег не зможе брати участь у змаганнях до кінця завершення розслідування. Сам спортсмен та його тренер ніяк не коментували таку дискваліфікацію.
  • Верняєв вже одного разу не поїхав на чемпіонат Європи. Тренер української збірної сказав, що причиною цього стали мікротравми спортсмена.
  • Вже у липні Верняєв отримав дискваліфікацію на 4 роки за позитивний допінг-тест. За словами Верняєва, в одному з його допінг-тестів знайшли мельдоній. Термін дискваліфікації – 4 роки і починається з листопада 2020 року.