Буде/Глімт – Рома 6:1

Голи: Ботхейм, 8, 52, 80, Берг, 20, Солбаккен, 71, Пеллегріно, 78 – Перес, 28

До речі Динамо встановило абсолютний антирекорд українських клубів у єврокубках

Для Буде/Глімт поєдинок з Ромою був тільки другим домашнім у Лізі конференцій. У першій грі норвежці переграли українську Зорю з рахунком 3:1. Італійський гранд на півночі Норвегії отримав значно більше.

Уже на старті матчу Буде/Глімт зумів вийти вперед: норвежці завдяки чудовій комбінації розірвали "вовків" на правому фланзі. Ботхейм спокійно відзначився з меж штрафного.

Через 12 хвилин на табло вже було 2:0: футболісти Роми дозволили Бергу завдати дальнього удару й той красивим ударом прошив Руя Патрісіу.

Та на 28 хвилині у Роми з'явилася надія: Перес вийшов віч-на-віч з голкіпером суперника та скоротив відставання.

На старті другого тайму Буде/Глімт відновив перевагу у два голи. Норвежці вкотре прорвалися правим флангом і вивели на удар Ботхейма. Той, мов на тренуванні, переправив м'яч у ворота.

Наприкінці матчу Буде/Глімт змусив сумніватися у класі футболістів Роми. Протягом 10 хвилин норвежці забили ще 3 голи. Ботхейф оформив хет-трик, а Солбаккен та Пеллегріно провели по одному голу.

Символічно, що 7 років тому Рома програла Баварії у Лізі чемпіонів з рахунком 7:1. Буде/Глімт забракло одного голу, щоб повторити досягнення Баварії.