Майстерна подача Морозюка

До 62-ї хвилини господарі поля вже створили комфортний для себе рахунок у зустрічі 2:0. На 74-й хвилині Різеспору вдалось дещо скоротити перевагу суперника.

Це варто побачити Футболіст ПСЖ забив фантастичний гол рабоною, який шокував Мбаппе та Неймара: відео

Участь у голі взяв Микола Морозюк. Український захисник взявся виконувати кутовий та зробив це недаремно. 33-річний футболіст зробив філігранну передачу прямо на голову Браяна Самудіо, який забив перший гол гостей у цій зустрічі.

• Для Морозюка ця гольова передача стала у турецькій команді вже третьою у 29 поєдинках. Нарешті фортуна була на стороні досвідченого українця, який протягом 9 місяців не відзначався результативними діями на футбольному полі.
  • Микола виступає за Різеспор із січня 2019 року, коли вперше відправився в оренду у Туреччину, а згодом став повноцінним гравцем Різеспора.

Однак клубу Морозюка не вдалось вирвати бодай нічию. У підсумку – 2:1 перемога Генчлербірлігі. Після цього фіаско Різеспор із 42 очками йде на далекій 12-й позиції.