Мобільний додаток від Marathonbet доступний для усіх пристроїв, які працюють на Android чи iOS.

Варте уваги Як робити онлайн ставки на спорт: покрокова інструкція для новачків

У чому перевага мобільного додатку від Marathonbet

Тепер, щоб зробити ставку, не обов'язково бути біля комп'ютера. І займатися беттінгом можна тоді, коли зручно – по дорозі на роботу зранку, під час обіду чи в будь-яку вільну хвилинку. Швидкий доступ до всіх ліній забезпечено в мобільному додатку.

Для любителів робити ставки на live-події, можна відслідковувати перебіг матчу одразу зі свого смартфону. І робити ставки.

Присутні маркери за всіма основними видами спорту, що значно спростить пошук.

Доступний повний функціонал, що і на версії для десктопів – можна зробити обраними певні події та відслідковувати їх. Також завжди під рукою будуть ваші ставки та купони.

Першими дізнаватися про усі промоакції від Marathonbet у своєму додатку.

Також тут можна одразу переглянути події, на які в Marathonbet виставлена нульова маржа. На ці матчі в букмекерській конторі вищі коефіцієнти, завдяки чому можна отримати більший виграш.

Як правильно встановити мобільний додаток

  1. Натисніть на кнопку "Завантажити додаток" та дочекайтеся, коли він завантажиться на ваш пристрій. Не закривайте сповіщення про завантаження на панелі сповіщень.
  2. Відкрийте налаштування вашого пристрою. Для цього перейдіть до списку програм і знайдіть програму "Налаштування".
  3. Тепер знайдіть розділ "Безпека" та дозвольте вашому пристрою встановлювати програми не лише з Google Play Market чи AppStore.
  4. Після цього поверніться до панелі сповіщення та натисніть на завантажений додаток Marathonbet. Після цього програма встановиться вам на пристрій.
  5. Якщо у вас виникли проблеми зі встановленням додатку – зверніться до служби безпеки за цим посиланням.