За словами президента, всі мають бути готовими. Він розглядає той варіант, що футболістів можуть мобілізувати після закінчення контракту.

Дивіться також Спроба номер два: Верес призначив нового-старого тренера

Заява Вереса щодо мобілізації футболістів

"Війна в країні торкнеться кожного. Кожен повинен бути до цього готовим. Футболісти мають певний короткий привілей. На той час, поки вони мають професіональний контракт. Контракт закінчився – мають бути готові. Як і я наприклад. Але якщо йде чемпіонат – футболіст має мати право на відстрочку хоча б до завершення дії контракту", – заявив він.

Також Надєїн згадав про готовність всіх членів команди піти в ТЦК. Він теж згадав про членів клубу, які вже мобілізовані.

"Якщо футбол нам потрібен – це питання треба вирішувати. Якщо футбол не потрібен – усі ідемо в ТЦК. Тим не менше, ми в клубі прийняли рішення – всі працівники подали свої дані до ТЦК, як цього вимагає законодавство.

В кого військового квитка нема – клуб допомагає навіть пройти медкомісію. Це повинно бути. В нас віцепрезидент мобілізований, директор з маркетингу мобілізований. В країні йде війна", – наголосив президент клубу.

Підготовка до нового сезону

  • У клубів УПЛ триває підготовка до другої частини сезону. Більшість клубів наразі перебувають на зборах і проводять товариські матчі. Верес – не виняток.
  • У понеділок, 12 лютого, рівняни зіграли проти представника Латвії Лієпаї. Здобути перемогу вдалося завдяки голу бразильця Яго Сікейро.
  • Для Вереса це був сьомий матч на поточних навчально-тренувальних зборах – і третя перемога. Поки що команда з Рівного ще не програвала. У Вереса запланований ще мінімум один матч – з латвійською Аудою.