Ващук: Два російські БТРи заїхали до мене у двір

Легендарний футболіст повідомив у своєму інстаграмі про те, що окупанти зайняли його будинок. Він наголосив, що з ними марно про щось домовлятися.

До теми Ексгравець збірної України Ващук евакуювався з родиною із Гостомеля

"Через три дні після того, як ми вийшли гуманітарним коридором, у мій будинок з дружнім візитом заїхали "визволителі". Два російські БТРи заїхали до мене у двір. Пишу для тих, хто, можливо, досі, сидячи десь за кордоном, відчуває ілюзії з приводу того, що буде можливість з кимось там вирішувати та у вас все буде ок. Ні. Не вийде. Вони прийшли сюди не домовлятися", – написав Ващук.

Колишній футболіст подякував Збройним силам України. А російських окупантів він назвав "нечистю".

"У всіх нас тільки одне бажання – щоб наші ЗСУ якнайшвидше вичистили цю нечисть з нашої країни! З мого Гостомеля, з Маріуполя, з Волновахи, з Херсона, з-під Харкова та Чернігова, Сум, з усієї території України! Щоб ті мерзоти, ті, хто прийшов сюди, на мою землю тільки вбивати і грабувати, – були знищені! Кожен, хто зараз бореться з окупантами, знайте – з вами Бог! З вами – люди. Дякую вам і низький уклін", – наголосив ексгравець.

Владислав Ващук зіграв 63 матчі за національну збірну України. Окрім Динамо він грав за Спартак, Чорноморець, Львів та Волинь.

Повний текст публікації

Через три дні, після того як ми вийшли гуманітарним коридором, у мій будинок з дружнім візитом заїхали "визволителі". Два російські БТРи заїхали до мене у двір. Про російську армію не писатиму, давно все зрозуміло. Добре, що я встиг вивезти дітей.

Пишу для тих, хто, можливо, сидячи в безпеці десь за кордоном, відчуває ілюзії з приводу того, що буде можливість з кимось там повирішувати і у вас все буде ок. Ні. Не вийде. Вони прийшли сюди не домовлятися.

І ми тут дуже змінилися. Ви собі уявити не можете як.

Сьогодні у всіх нас тільки одне бажання – щоб наші ЗСУ якнайшвидше вичистили цю нечисть із нашої України. Щоб ті, хто прийшов сюди, на нашу землю тільки вбивати і грабувати, були знищені, щоб наша земля була вільна.

Кожен, хто зараз бореться з окупантами, знайте – з вами Бог! З вами – люди. Дякую вам і низький уклін! Слава ЗСУ! Слава армії! Перемога буде за нами!