До 89-ї хвилини матчу рахунок на табло тримався 1:1. Олів'є Жиру пробив у стилі карате та вдруге за поєдинок вивів "россонері" уперед, пише 24 канал.

Цікаво побачити Зарядив ногою у голову, збив з ніг: лікарі ледь не скалічили гравців Бундесліги – епічні відео

Приніс перемогу Мілану

Цей гол французького нападника став переможним для Мілана – 2:1.

Жиру на емоціях зняв із себе футболку, але не подумав, що отримав жовту картку від арбітра, яка для нього стане вже другою. За одну хвилину Олів'є став автором голу та був вилучений із поля.

Перший гірчичник форвард Мілана отримав на 83-й хвилині.

Жиру забив свій 9-й гол у 18-ти зіграних матчах. Також в активі француза 4 асисти.

Фрагмент святкування голу Жиру

• Мілан продовжує гонитву за лідером Серії А Наполі, яке у цьому турі переграло на виїзді Аталанту 1:2. "Россонері" з 29 очками йде другими.
  • Спеція залишається у небезпечній зоні вильоту – 17-та позиція з 20 клубів. Клуб Коваленка набрав 9 балів.