Лідерка жіночої збірної України з біатлону Юлія Джима пропустить стартовий етап нового сезону Кубка світу. Про це повідомив старший тренер збірної України Микола Зоц.

Читайте також: Все залежить від результатів сезону: Підручний заінтригував відповіддю про завершення кар'єри

Джима продовжує відновлюватися після хвороби. Біатлоністка занедужала під час підготовки в німецькому Обергофі й поставила під сумнів свою участь у перших гонках Кубка світу.

Зоц: Участь Джими в Естерсунді неможлива

"Її участь в Естерсунді неможлива. Юлія допомогла б нам, звичайно, тому що вона — лідер команди. Але якщо вона приїде в Естерсунд, є багато застережень, що в неї може бути невдалий або нестабільний сезон.

Через хворобу у неї вийшли такі вересень та жовтень. Був зрив у тренувальному процесі, їй треба все надолужити. До Естерсунду вже немає часу зробити базову роботу. Щоб не поспішати, краще їй приїхати до Гохфільцена. Вона приїде з “висоти” і буде в нормальних умовах, так буде краще для неї та команди", – сказав Зоц.

Нагадаємо, Юлія Джима є олімпійською чемпіонкою Ігор-2014 в естафеті. Крім того, в її активі п'ять медалей чемпіонатів світу в естафетних гонках, а також перемога та призові місця в особистих дисциплінах на Кубку світу.