Микита Мазепін з наступного сезону повинен виступати за команду Haas. Він буде партнером сина Міхаеля Шумахера Міка. Для обох пілотів це буде дебютний сезон у Формулі-1. Але Мазепіна можуть виключити з перегонів, забравши в нього ліцензію. Все через секс-скандал.

До теми Хто така модель Андреа, через яку російський пілот Мазепін потрапив у секс-скандал – фото 18+

З чого все почалося

В сторіс інстаграму Мазепіна потрапило відео. На ньому російський пілот їде на пасажирському сидінні попереду. На задньому сидінні ж сидить напівоголена дівчина. В неї видно груди. В один з моментів Мазепін протягає до неї руки та починає хапати її. На що дівчина відштовхує телефон та показує середній палець.

Зараз доступна лише редагована версія відео, яку розповсюдили в соціальних мережах. На першому ж відео було продовження. Дівчина після цього запихала цей палець собі в рот.

За декілька годин Мазепін видалив цей відео зі сторіс. Але вже було пізно.

В чому звинувачують Мазепіна

Фанати Формули-1 закинули Мазепіну харасмент та сексуальне домагання. І вимагають, щоб його вигнали з Формули-1. Для цього вони навіть створили відповідну петицію на Change.org. Станом на 17:00 9 грудня вона вже зібрала понад 13 тисяч підписів.

Як на це відреагували Мазепін та Haas

Після цього випадку Мазепін опублікував вибачення.

"Я хотів би вибачитися за свої недавні дії – і за неналежну поведінку, і за той факт, що все було розміщено в соціальних мережах. Я перепрошую за образу, яку я справді завдав, і за те, що поставив в незручне становище Haas. Я як пілот Формули-1 зобов'язаний дотримуватися більш високих стандартів, і я визнаю, що підвів самого себе і багатьох людей навколо. Я обіцяю засвоїти цей урок", – заявив Мазепін.

Відреагували на цей скандал і в Haas.

"Команда Haas не виправдовує поведінку Микити Мазепіна на відео, недавно опублікованому на його сторінці в соціальній мережі. Крім того, сам факт розміщення цього ролика викликає у нас відразу. Це питання розглядається всередині колективу, і в даний час ніяких інших коментарів зроблено не буде", – заявили в команді.

Та після цього в сторіс інстаграму було опубліковано заяву і самої дівчини з відео – Андреа. Вона запевнила, що все, що відбувається там, було жартом. Адже вони давні друзі з Микитою. І що це саме вона опублікувала відео в сторіс пілота.

Що варто знати про Микиту Мазепіна

Це 21-літній російський гонщик. Цей сезон він провів у Формулі-2. З нового сезону повинен виступати у Формулі-1 за американську команду Haas.

Поява Мазепіна у Формулі-1 пов'язана з його батьком – російським мільярдером Дмитром Мазепіним, статки якого оцінюють в 1,7 мільярда доларів.

Коли в Микити не надто добре йшли справи у Формулі-2, його батько створив для нього власну команду. Окрім того, йому допомагав пілот Формули-1 Естбан Окон. Адже до цього Микита у Формулі-2 відзначився чималою кількістю аварій, які були доволі небезпечниим.