7 травня на мадридському корті відбулось спекотне фінальне протистояння між Карлосом Алькарасом Гарфією та німцем Яно-Леннардом Штруффом. Поєдинок тривав 2 години 27 хвилин, а за цим фіналом із трибун спостерігав сам Михайло Мудрик, пише 24 Канал.

Приїхав на фарт для іспанського тенісиста

Український футболіст Челсі прилетів на чоловічий фінал одиночного розряду, аби на власні очі побачити цікавий поєдинок. Матч українець відвідав у білій сорочці та в чорних окулярах, які додали його стилю серйозності. Михайло потрапив в об'єктив однієї з телекамер.

Цікаво, що тенісний фінал ATP 1000 у Мадриді відбувся наступного дня після того, як Челсі провело свій виїзний матч проти Борнмута. У цьому поєдинку "аристократи" нарешті перервали свою негативну серію та перемогли з рахунком 1:3. Мудрик вийшов зі старту, отримав жовту картку та відіграв 63 хвилини. Тоді замість нього на полі з'явився Рахім Стерлінг.

Український лівий вінгер "синіх" спостерігав за тенісним фіналом із другом та у компанії легенди мадридського Реала Рауля, який сидів через декілька місць від нашого Михайла.

Відзначимо, що сам Михайло полюбляє сам пограти у теніс.

Мудрик приїхав на фінал ATP 1000 у Мадриді: дивіться відео

Мудрик відвідав фінал ATP 1000 у Мадриді
Мудрик відвідав фінал ATP 1000 у Мадриді / Фото з інстаграму Михайла

Такий приїзд Мудрика на тенісні змагання українські уболівальники футболу оцінили не надто позитивно. Багато хто почали писати, що краще б цей час Михайло приділив тренувальному процесу, аніж іншим видам спорту. Адже наразі футболіст ніяк не вражає у футболці Челсі.

Ймовірно, що 7 травня у футболістів Челсі був заслужений вихідний, який вони отримали після перемоги.

За 15 матчів Мудрик досі не забив дебютний гол за лондонський клуб, але має у своєму активі вже 2 асисти.

Челсі ж після перемоги над клубом іншого українця Іллі Забарного, який увесь матч провів на лаві запасних, підійнялось на 11-те місце. Тепер у команди Френка Лемпарда 42 очки. До десятого Фулхема відставання у 3 бали.