Офіційний акаунт англійської Прем'єр-ліги опублікував нарізку найкращих фінтів сезону 2023/24. Серед найтехнічніших зірок АПЛ опинився Михайло Мудрик.

До відеоролика потрапили два епізоди за участю Мудрика. У першому українець перехитрив суперника, прокинувши йому м'яч поміж ніг. Цей момент трапився у поєдинку проти Шеффілд Юнайтед (2:0). А у другому епізоді Михайло обіграв захисника Евертона, який хотів відібрати м'яч у прудконогого вінгера.

Відео найкращих фінтів АПЛ сезону 2023/24

Раніше ми повідомляли, що Челсі ганебно поступився представнику Чемпіоншипу Мідлсбро (0:1) у півфіналі Кубка ліги. Мудрик зіграв 27 хвилин у другому таймі та мав мало шансів змінити рахунок на табло.

Свій наступний матч Челсі зіграє 13 січня проти Фулхема. Поєдинок відбудеться в рамках 21 туру АПЛ. У турнірній таблиці "пенсіонери" замикають десятку з 28 очками у 20 матчах.