В 1/8 фіналу Кубка Англії лондонський Челсі зумів у результативному матчі пройти Лідс (3:2). Ця гра стала успішною для українця Михайла Мудрика.

До теми Красень-гол Мудрика допоміг Челсі викинути Лідс з розіграшу Кубка Англії: відеоогляд матчу

Мудрик вразив фанатів

Вінгер вперше за 8 матчів потрапив в основу Челсі, а на 37 хвилині відзначився голом за рахунку 1:1. Вболівальники лондонців віддали належне Михайлові.

Мудрика визнали найкращим гравцем матчу Челсі – Лідс, за його кандидатуру проголосували майже 56% фанатів "синіх". Друге місце посів автор переможного голу Конор Галлахер (27%), а третє – форвард Ніколя Джексон (16,5%).

Показники Михайла проти Лідса

У грі Кубка Англії українець провів майже весь час на полі та запам'ятався двома ударами в площину. Також на його рахунку 21 передача (16 точних), п'ять навісів та один фол.

Портал Whoscored оцінив виступ Михайла у 7,3. Челсі вийшов до чвертьфіналу Кубка Англії, де зіграє проти лідера Чемпіоншипу Лестера. Зустріч має пройти на полі лондонців 16 або 17 березня.