"Реалізація моментів у нас і суперника була абсолютно різною"

Спершу Віктор Скрипгик привітав суперника з перемогою. Головний тренер Зорі зазначив, що для його команди поразки 3:0 – дуже неприємний рахунок. Футболістів підвела реалізація моментів, яких вони створили протягом зустрічі чимало.

Більше про матч Зоря програла Рапіду у Лізі Європи після дитячих помилок в обороні: відео

Реалізація моментів у нас і суперника була абсолютно різною, я вважаю, що ми заслужили забити пару голів. Дуже важко коментувати таку гру. Ми намагалися не грати від воріт, а навпаки йти вперед, на вихід і в атаку. Було створено багато моментів і навіть в рази більше, ніж в звичайних іграх. Але футбол тим і прекрасний, що передбачити результат матчу не можна, все вирішується на полі,
– відповів Скрипник.

Вже 26 серпня команди зустрінуться у матчі-відповіді, де Зоря спробує створили на футбольному полі справжнє диво.

"За тиждень у повторній грі ми будемо докладати всіх можливих зусиль і пробувати різні комбінації. Будемо сподіватися, що шанси, якими ми не скористалися сьогодні, на наступному тижні будуть подвійні, і фортуна нам посміхнеться, а ми для цього зробимо все можливе", – зазначив наставник Зорі.

  • Відзначимо, що усі голи після дитячих помилок гравців Зорі. У першому голі помилився голкіпер Шевченко, який вибив м'яч прямо на голову суперника на своїй частині поля. З цього і розпочалась атака.
  • У другому взятті воріт помилився захисник Імереков, а в останньому голі Жунінью загубив м'яч на фланзі.
  • Луганський клуб створив багато моментів, але реалізувати бодай один йому не вдалось.