Помічник та перекладач Луческу зізнався, що гравці Динамо навіть не змогли особисто попрощатися з Миколенком. Але новий захисник Евертона обіцяв повернутися, коли буде пауза в АПЛ.

До слова Миколенко отримав похвалу від тренера Евертона Лемпарда: відео з тренування

"Чи сумно було розлучатися з Миколенком? Ми всі плакали. Ми навіть не попрощалися. Вийшло так, що ми всі були у відпустках. Ми через смс вітали. Він подзвонив Містерові, подякував за все. Пообіцяв, що коли буде пауза, повернеться та зустрінеться з нами", – сказав він.

Також Карас вважає, що робота Луческу в Динамо позначилася на зростанні Миколенка та його подальшому продажу.

Ми всі раді. Я з гравцями говорив, всі раді, що він пішов до найсильнішого чемпіонату світу і це ще раз доводить, що прихід Містера та його робота зробили свою справу. Показово для всіх гравців Динамо, що якщо ти граєш, ти виграєш, то тебе можуть купити, можуть покликати у сильний чемпіонат та сильні топові команди,
– пудсумував Карас.

Що відомо про перехід Миколенка

  • 1 січня 2022-го Віталій Миколенко став гравцем Евертона. Українець підписав угоду до кінця червня 2026 року. "Ірискам" обійшовся цей трансфер у понад 20 мільйонів євро.
  • Українець вже встиг провести у футболці "ірисок" два матчі – в АПЛ та Кубку Англії. Двічі виходив у стартовому складі ще тоді команди Бенітеса.
  • Після 20 ігор Евертон посідає 16 місце в АПЛ. Його безвиграшна серія у чемпіонаті досягла п'яти поєдинків.