Ми пережили ураган, – тренер Болгарії похвалив збірну України після важкого спарингу

12 листопада 2021, 08:19

Збірна України у товариському поєдинку в Одесі зіграла внічию з Болгарією (1:1). Наставник болгарської команди Ясен Петров прокоментував матч, що відбувся.

За словами коуча, нічийний результат із українцями для болгар прирівнюється до значного досягнення.

Як це було Збірна України врятувалася від поразки Болгарії: Степаненко забив шалений гол наприкінці гри

"Гадаю, результат дуже хороший для нас. Ми знали про якість України і готувалися до щільної гри в захисті. Підтримка тут дуже класна, гарні фанати. Втім, у нас був свій план на гру. Також відзначу нашого молодого голкіпера, який провів сильний матч", – почав Петров.

Дуже радий, що ми втримали результат проти України. У цієї команди дуже багато якості. Кого можу відзначити в українській збірній? Кожен їхній гравець провів фантастичний матч. Вони створювали ситуації, бо це справді гарна команда. Вболівальники не переставали підтримувати їх із трибун. Хороша новина в тому, що ми пережили ураган,
– підсумував він.

Україна – Болгарія: ключові події матчу

• Неузгоджені дії двох центральних оборонців "жовто-блакитних" призвели до пропущеного голу на 35 хвилині. Тимчик невдало поставив корпус Кірілову, який і зумів розстріляти володіння Бущана – 0:1.
  • Відігратися команді Петракова судилося лише на 79 хвилині. Після елегантного закиду Зінченка до штрафної м'яч вибили за межі карного майданчика. Його там підхопив Тарас Степаненко й завдав потужного пострілу низом – 1:1.