Металіст 1925 – Кривбас 1:3

Голи: Вачіберадзе, 39 – Задерака, 3, 68, Кожушко, 32

Команда Юрія Вернидуба стала відкриттям чемпіонату, несподівано очоливши турнірну таблицю УПЛ. Щоб підтвердити свої чемпіонські амбіції, криворіжці повинні були брати три очка в матчі з Металістом 1925, пише 24 Канал.

До теми Гольова феєрія під час зливи: Зоря вирвала перемогу в Оболоні в результативному матчі – відео

Вже в дебюті зустрічі гості відкрили рахунок у матчі. Вінгер Кривбасу Задерака скористався пасом Татаркова та відправив м'яч до сітки воріт досвідченого голкіпера харків'ян Сидоренка.

На 32-й хвилині зустрічі форвард криворіжців Кожушко подвоїв перевагу. Але гол в роздягальню від Вачіберадзе залишав шанси на позитивний результат для харків'ян.

В другому таймі Задерака оформив дубль та поставив остаточну крапку в матчі. Загалом, підопічні Вернидуба мали відчутну перевагу. А тому цілком заслужено здобули перемогу з рахунком 3:1.

• Підопічні Вернидуба здобули 7-му перемогу в чемпіонаті. Кривбас з 23 очками очолює турнірну таблицю.
  • Металіст 1925 залишився на 11 місці. У харків'ян є ще одна гра в запасі, щоб покращити своє становище.