26 липня Інтер Маямі приймав Атланту Юнайтед. Команда на чолі з Лео легко впоралась із гостями. Вже до середини першого тайму рахунок у матчі був 2:0 на користь Інтера. А все завдяки зусиллям капітана команди Ліонеля Мессі.

До теми Футбольна магія від Лео: Мессі оформив дубль та асист у другому матчі за Інтер – космічне відео

Аргентинський чарівник

Спершу Ліонель вдало зіграв на добиванні після свого з удару, який взяла на себе стійка. А вже потім замкнув передачу Тейлора та подвоїв перевагу своєї команди.

Один із голів Мессі відсвяткував не лише із партнерами на полі. Ліонель звернувся у бік трибун, де сидів Девід Бекхем. Аргентинець простягнув руку у сторону співвласника клубу, показавши жест "підняття бокала", яке у соцмережах пояснили, як "потримай моє пиво".

Відео святкування голу Мессі із Бекхемом

І справді, капітан Інтера у свої 36 років ще дасть фору молодшим за нього зіркам футболу.

Ще до перерви рахунок у матчі став 3:0 на користь Інтера завдяки голу все того ж Тейлора.

У другому таймі Мессі знову був у центрі уваги, але цього разу асистував Тейлору, хоча сам перебував під опікою трьох захисників.

Фінальний свисток зафіксував розгром від Інтера 4:0.