22 липня у Флориді відбувся матч розіграшу Кубка ліги, в якому зустрілися американський Інтер Маямі та мексиканський Крус Асуль. Ця гра стала дебютною у США для 7-разового володаря "Золотого м'яча" Ліонеля Мессі, пише 24 Канал.

Гол на останніх секундах, який перервав жахливу серію

Аргентинець з'явився на полі, вийшовши на заміну на 54-й хвилині. До цього його нова команда 6 матчів поспіль не здобувала перемогу. І саме гол Ліонеля перервав цю чорну смугу. У компенсований час зустрічі зірковий новачок підійшов до м'яча та влучно пробив зі штрафного у своєму стилі, не залишивши голкіперу шансів на порятунок. У результаті команда перемогла з рахунком 2:1.

За Інтер Маямі також весь матч відіграв український захисник Сергій Кривцов, який після свого переходу є стабільним гравцем основного складу.