Нестримна Мерешко

Єлизавета Мерешко змагалась на дистанції 100 метрів брасом у класі SB5. Українська плавчиня вже з перших секунд захопила лідерство та не відпустила "золото" з рук.

Оце так 17-річний Сербін взяв 6 "золото" для України на Паралімпіаді: Смирнов здобув "срібло"

29-річна плавчиня здобула свою третю нагороду у Токіо. До цього Єлизавета стала паралімпійською призеркою у Японії на дистанції 50 метрів вільним стилем. А також стала другою у запливі 200 метрів комплексним плаванням.

Другою стала британка Грейс Гарві. А бронзову нагороду взяла німкеня Верена Шотт.

• Для Мерешко ця медаль стала восьмою у кар'єрі. Українка – шестиразова паралімпійська чемпіонка.
  • Для України це шоста нагорода у плаванні у четвертий змагальний день та четверте "золото".
  • Плавці підійняли нашу країну на 5 місце у загальному медальному заліку. Наші паралімпійці вже здобули 33 медалі (8 золотих, 16 срібних та 9 бронзових).