Офіційний сайт мексиканського Пумаса оголосив про розірвання трудових відносин із захисником Дані Алвесом. Напередодні бразилець був заарештований поліцією.

По темі Найтитулованіший футболіст в історії арештований за підозрою в сексуальному насиллі

Заява президента Пумаса

Президент мексиканського клубу Леопольдо Сільва оперативно прокоментував розірвання контракту. Така поведінка футболіста сильно шкодить репутації клубу.

"Цим рішенням клуб підтверджує прихильність до нетерпимості до дій будь-якого члена нашої організації, спрямованих проти її духу та цінностей. Наш клуб виступає за повагу, чесну та гідну поведінку наших гравців як на полі, так і за його межами, оскільки вони є взірцем для наслідування у суспільстві, у Мексиці та інших країнах світу.

Ми не можемо дозволити, щоб поведінка однієї людини могла зашкодити нашій філософії, яка завжди була зразковою у навчанні та розвитку молодих спортсменів у країні", – йдеться у заяві президента клубу Пумас.

У чому звинувачується Алвес

Нагадаємо, що гравця збірної Бразилії звинуватили у сексуальному домаганні, після інциденту у нічному клубі Барселони 30 грудня 2022 року.

20 січня Дані Алвеса було затримано у поліцейському відділку Барселони, де він давав свідчення у справі.

Сам футболіст спростовує свою винуватість, вбачаючи у діях потерпілої корисливі мотиви.

  • Зазначимо, що Дані Алвес є найтитулованішим футболістом в історії футболу. В його активі 43 трофеї.
  • На чемпіонаті світу в Катарі 39-річний бразилець зіграв у двох поєдинках. А у матчі проти Камеруну виходив на поле із капітанською пов'язкою.
  • Влітку 2022 року він підписав контракт із мексиканським Пумасом, який діяв до 30 червня 2023 року.
  • За свій вже колишній клуб Алвес встиг зіграти 13 матчів, у яких віддав 5 гольових передач.