На чемпіонаті Європи у змаганнях з артистичного плавання було розіграно 10 комплектів нагород. Україна виступала у восьми дисциплінах та у всіх підіймалася на подіум.

До слова Справжня феєрія: Україна виборола четверте "золото" на ЧЄ з артистичного плавання

Усього збірна України виграла 8 медалей в артистичному плаванні на чемпіонаті Європи-2021 – 4 "золота" та 4 "срібла".

За кількістю нагород Україна перша в заліку. Однак нашу збірну випереджає Росія, у якої більше золотих медалей.

Медальний залік Євро-2021 з артистичного плавання

1. Росія – 6 "золото"
2. Україна – 4 "золота", 4 "срібла"
3. Іспанія – 3 "срібла", 1 "бронза"
4. Греція – 2 "срібла", 1 "бронза"
5. Білорусь – 1 "срібло", 2 "бронзи"

• Вісім нагород – це найбільша кількість медалей, які Україна вигравала у рамках одного чемпіонату Європи з артистичного плавання.
  • Разом з тим, чотири "золота" – абсолютно найкращий результат в історії збірної України.