Вже у суботу, 9 вересня, відбудеться матч збірної України та лідера групи С відбору чемпіонату Європи-2024 командою Англії. У такому важливому для команди Реброва поєдинку вкрай потрібна підтримка трибун.

По темі Відбір на Євро-2024 виходить на фінішну пряму: становище команд по групах та шанси на прохід

Кожен глядач матчу отримає прапор України

Перший віце-президент Української асоціації футболу Вадим Костюченко повідомив, що на матчі Україна – Англія очікується аншлаг. Наразі у продажі залишилося менше ніж 15 відсотків усіх квитків.

У Вроцлаві під час нашого поєдинку з англійцями очікується аншлаг. Квоту Англії у 3 500 квитків викуплено вже давно, також добігає кінця й продаж інших квитків: станом на ранок п’ятниці їх було продано 35 000. Кожен, хто займе місце на трибунах, отримає національний прапор України – це допоможе створити для нашої збірної атмосферу домашнього матчу,
– розповів Костюченко.

Також футбольний функціонер зазначив, що традиційно частину квитків було виділено для дітей-переселенців із регіонів України, де йдуть бойові дії. Ці дітки будуть виводити команди на поле стадіону. Почесними гостями на трибунах будуть наші воїни, що проходять реабілітацію після поранень у Польщі та Німеччині, а також члени сімей наших загиблих героїв.

Зазначимо, що стадіон "Tarczyński Arena" вміщує 44 500 глядачів. 26 серпня на цій арені відбувся бій Олександра Усика та Даніеля Дюбуа, в якому перемогу святкував українець.