Всьому виною подія під час поєдинку восьмого туру між киянами і Олександрією (1:0). В результаті бійки постраждали вболівальники з дітьми. Поліція порушила справу у зв'язку з даною ситуацією.

Як це було Ультрас Динамо побили глядачів із дітьми: деталі звірячого вчинку фанатів

З огляду на це, КДК УАФ може застосувати санкції щодо господарів матчу. Наступний домашній матч Динамо може пройти без глядачів. Його "біло-сині" повинні провести як раз проти Шахтаря.

Що відомо про бійку у матчі Динамо – Олександрія

  • Під час матчу між київським Динамо та Олександрією в суботу, 18 вересня, на НСК "Олімпійський" сталася бійка між вболівальниками на трибунах. Деякі учасники бійки отримали травми. За розслідування справи взялася поліція.
  • За попередніми даними, бійка виникла через те, що "один із глядачів зробив зауваження іншим щодо припинення використання фаєрів. У відповідь на зауваження молодики перелізли через паркан до іншого сектору та влаштували бійку".
  • Наразі поліція займається "встановленням та притягненням усіх причетних до відповідальності". При цьому в Динамо після бійки на стадіоні заявили, що "після втручання поліції це правопорушення було припинено. Окремі особи ідентифіковані та затримані для складання процесуальних документів".
  • Якщо вину нападників доведуть, їм загрожує до чотирьох років позбавлення волі.