Голден Стейт та Міннесота зіграла два матчі поспіль один проти одного на майданчику "воїнів". На початку другого матчу, ще до того, як рахунок був відкритий, між гравцями сталася бійка. Почалася вона після того, як Клей Томпсон та Джейден МакДеніелс поштовхалися під кільцем. Останньому це не надто сподобалося, і коли Томпсон намагався втекти в атаку своєї команди, МакДеніелс прихопив його за майку. Тож між гравцями виникла сутичка, до якої одразу доєдналися і решта баскетболістів з обох команд.

Варте уваги Відлупцював м'яч після невдачі: українець Лень потрапив до топ-10 моментів дня в НБА

Особливо в цьому виділялися Руді Гобер та Дреймонд Грін. І саме гравець ГСВ схопив рукою суперника, фактично здійснивши "задушливий прийом" з єдиноборств.

Арбітри довго переглядали весь цей епізод на повторі. І в підсумку вирішили вилучити одразу трьох гравців. Достроково матч закінчили Томпсон, Грін та МакДеніелс. Гобер хоч і брав активну участь в сутичці (він схопив Томпсона за шию ще на початку), вилучений не був.

Відео бійки між баскетболістами Голден Стейт та Міннесоти

Сам матч між Голден Стейт та Міннесотою закінчився перемогою гостей з рахунком 101:104. Вони ж виграли і попередній матч проти ГСВ. І завдяки цьому йдуть на другій сходинці в Західній конференції. Натомість Голден Стейт програли чотири останні матчі та розмістилися на восьмому місці.