Як Маск кинув виклик Цукербергу

Все почалося, традиційно для Маска, з його необережних висловлювань у твіттері. Після звинувачень у тому, що компанія Цукерберга хоче захопити владу на Землі, Маску запропонували провести бій проти нього. І Маск одразу пристав на жартівливе повідомлення.

Та все це не залишилося без реакції зі сторони самого Цукерберга. Він теж вирішив "включитися в гру", і запропонував своєму супернику обрати місце для бою. Таким Маск обрав октагон у Лас-Вегасі. Тож якби вони вирішили провести бій, він був би за правилами змішаних єдиноборств

До теми Як Маск та Цукерберг домовилися про бій та хто може стати на заваді

Хто фаворит бою

Поки ймовірний бій між Цукербергом та Маском виглядає лише як словесна перепалка двох мільярдерів. Однак зараз цьому бою приділено уваги чи не більше, аніж усім іншим скандалам за участі Маска.

Та й не виключено, що вони можуть і справді перейти від слів до діла. І букмекери вже приймають відповідні ставки.

А от щодо самого бою, то тут перевагу віддають саме Цукербергу. Ставку на його перемогу приймають з коефіцієнтом 1,37. Натомість на перемогу Маска в тому бою – коефіцієнт 3.

Перевагою Цукерберга є те, що він значно молодший за свого суперника. Йому тільки 39 років, у той час як Маску – 52. Окрім того, Цукерберг цілком серйозно займається бойовими мистецтвами – джиу-джитсу.

Перевагою Маска є те, що він значно більший за опонента. Та й він сам "вихваляється" тим, що під час бою просто впаде на суперника і нічого не буде робити. Сам Маск цей прийом називає "морж".

Гонорар за бій

У декого можливість проведення бою між Маском та Цукербергом викликало лише сміх. Але є й ті, хто до цієї справи поставився цілком серйозно. Серед них і Дейна Вайт – президент UFC. Адже він розуміє, що такий бій в його шоу – це чималі гроші. Адже останнім часом бої різноманітних блогерів та інфлюенсерів привертають значно більше уваги, аніж професійних бійців.

Чи не найвідоміший приклад – брати Логан та Джейк Пол. Спочатку це теж починалося як суперечка в соцмережах, коли блогери вирішили провести бої. При цьому в них чимала аудиторія, яка готова була платити за перегляд таких боїв. Тож все дійшло до того, що згодом Логан Пол навіть провів бій проти Флойда Майвезера. Так, це був виставковий бій, але він зібрав понад один мільйон платних переглядів (pay-per-view, PPV). Бій тривав усі 8 раундів, а переможця виявлено не було. І цей бій приніс блогеру 14 мільйонів доларів (хоча без скандалів щодо виплат не обійшлося).

А Джейк Пол вже проводить бої як професійний боксер. Один з них він провів в андеркарті бою Майка Тайсона проти Роя Джонсона-молодшого. Правда тоді йому протистояв колишній баскетболіст Нейт Робінсон, якого він переміг у другому раунді. Але за це бій Джейк Пол отримав більше, аніж Майк Тайсон.

Вже згодом Джейк Пол навіть бився проти Томмі Ф'юрі (брат Тайсона Ф'юрі). Правда програв йому. Однак за це бій він отримав гарантованих 3,2 мільйона доларів. А також ще додатково 65% від частки PPV, що загалом могло збагатити його на 8,6 мільйона доларів. Для прикладу, Томмі Ф'юрі за цей бій міг максимум отримати 4,5 мільйона доларів. Мало який професійний боксер може похвалитися такими заробітками за один бій. При цьому це навіть не був бій за чемпіонський пояс.

Так, навряд чи Маск та Цукерберг погодяться на бій один проти одного заради грошей. Адже вони мільярдери, і їх цим точно не здивуєш. Однак їх принциповість у стосунках один з одним може таки призвести до того, що все вирішуватимуть кулаками в октагоні. Правда якщо їм мама не заборонить битися.