Однак, Мирон Маркевич про плани Ярославського відродити Металіст дізнався зі ЗМІ. Про відновлення Металіста Ярославський заявив 23 лютого у відкритому листі.

Дивіться також: Ярославський хоче відродити Металіст, міська влада Харкова вже відреагувала

Як і всі, я дізнався про це (намір Ярославського відродити Металіст, – ред.) сьогодні. Здогадуватися можна про що завгодно, але не більше того. По-перше я щасливий, що Ярославський включається. Він створював ту команду, багато зусиль у неї вклав. Я просто радий, що так сталося, як колишній тренер і вболівальник Металіста,
– сказав він.

На запитання Мирону Маркевичу про те, чи хотів би він працювати у відродженому Металісті, фахівець прямої відповіді не дав, але послався на недавнє інтерв'ю, в якому сказав:

Якщо буде щось серйозне, то я подумаю. Але поки те, що мені пропонували, мене не влаштовує. Хоча подивимося, у футболі все може змінитися за один день. Але, безумовно, мені б хотілося тренувати.

Що відомо про Ярославського й Металіст

  • Ярославський був президентом Металіста з 2005 до 2012 року. Олігарх придбав клуб, коли той виступав у Першій лізі. З Ярославським команда пройшла шлях до Ліги Європи та ставала срібним призером УПЛ
  • За участі Ярославського у Харкові відбудували футбольну інфраструктуру та провели реконструкцію стадіону Металіст. У 2012 році арена приймала матчі Євро-2012.
  • У 2012 році Ярославський продав Металіст наближеному до колишнього президента України Віктора Януковича олігарху Курченку. Той після Революції гідності втік до Росії та припинив фінансування клубу.
  • Курченко відмовився продавати Металіст.