Як відомо, поєдинок між Україною та Швейцарією не відбувся 17 листопада. Українську команду відправили на карантин через спалах коронавірусу. Слова Мирона Богдановича цитує 1927.kiev.ua.

Дивіться також УАФ висловила готовність провести матч зі Швейцарією 18 листопада: офіційна заява

Це якийсь безлад. Команда готувалася і була готова грати. Те, що придумали швейцарці –навіть не знаю, як могло таке статися. Вони можуть зараз говорити, що завгодно. Якщо вам потрібні три пункти і прописка в елітному дивізіоні Ліги націй, то вийдіть на поле і покажіть, що ви сильніші, а не вирішуйте питання такими підкилимними іграми,
– сказав він.

Маркевич зазначив, що якби на місці України в аналогічній ситуація була Німеччина чи Іспанія, то ставлення було б іншим:

Навіть розмов не було б. Вийшли б і грали, як грали до цього. Зрозуміло, що з іспанцями і німцями вони себе так не повели б.

Що відомо про перенесення матчу Швейцарія – Україна

  • Матч Швейцарія – Україна мав відбутися у вівторок, 17 листопада. Поєдинок не відбувся, бо українську команду відправили на карантин через спалах коронавірусу.
  • Напередодні стало відомо, що ще три гравці збірної України здали позитивні тести. Йдеться про Руслану Маліновського, Сергія Кривцова і Жуніора Мораеса. Примітно, що Кривцов і Мораес вже перехворіли коронавірусів місяцем раніше.
  • Таким чином, після прильоту до Швейцарії в складі збірної України опинилися шість позитивних тестів серед гравців – раніше стало відомо про COVID у Макаренка, Соболя та Різника.