Першу медаль літнього сезону в Діамантовій лізі українка здобула в Рабаті. Тоді у потрійному стрибку Марина Бех-Романчук стала срібною призеркою, пише 24 Канал.

Найкращий результат літнього сезону для Марини Бех-Романчук

На змаганнях у Флоренції Марина лише вдруге в році змагалася у стрибках в довжину, у лютому – українка стала сьомою.

Цього разу серед суперниць було безліч титулованих спортсменок: дворазова чемпіонка Європи, Івана Вулета, олімпійська чемпіонка Малайка Мігамбо, також призерка чемпіонату світу Есе Бруме та медалістка Євро-2023 Ларісса Япічіно.

Одразу ж після першої спроби українка посіла проміжне друге місце з результатом 6.59 метра – поступившись лише 20-річній італійці Япічіно.

"Срібне" місце Бех-Романчук утримувала до четвертої спроби, під час якої Марину випередила американка Тара Девіс-Вудголл, перестрибнувши результат українки на 15 сантиметрів.

Саме між цими трьома атлетками й розгорнулася боротьба за розподіл місць на подіумі при останній спробі, але жодна зі спортсменок так і не поліпшила свій результат.