Манчестер Сіті – Шахтар 1:1

Голи: Гюндоган, 56 – Соломон, 69

Дивіться також: Фантастичний камбек "Тотенхема" та нічия "Реалу" з ПСЖ: результати Ліги чемпіонів 26 листопада

На початку зустрічі "гірники" створили ідеальний момент, щоб забити, коли Едерсон помилився на виході, вибиваючи м'яч за межами власного штрафного майданчика. Тете виходив на порожні ворота, але поки бразилець цілився, одразу два суперники зуміли заблокувати його удар.

Через декілька хвилин виникла схожа ситуація, коли Коваленко в центральному колі обіграв Фернандінью та вивів Тете сам на сам з голкіпером, але цього разу Едерсон грамотно зіграв на випередження.

На 31-й хвилині "МанСіті" провів хороший розіграш кутового і Отаменді пробивав головою після навісу з флангу, однак, П'ятов витягнув м'яч із самої дев'ятки. Хороший сейв від воротаря збірної України. Також зазначимо, що "Шахтар" у першому таймі виглядав не гірше за суперника.

На початку другого тайму "містяни" все ж дотиснули оборону "гірників" та відкрили рахунок у матчі: після передачі де Брюйне в центр штрафного Жезус зачепився за м'яч і відпасував на Гюндогана, який точно пробив у порожній кут. П'ятов не встиг на перехоплення м'яча – 1:0.

На 69-й хвилині "Шахтар" у фантастичному моменті зрівняв рахунок. Тете підключив на правому фланзі Додо, який прострілив точно на Соломона, й ізраїльтянин завдав точного удару по воротах Едерсона – 1:1. Варто додати, що Манор вийшов на поле лише за декілька хвилин до забитого м'яча.

За декілька хвилин "Манчестер Сіті" пішов у атаку і Сільва пробив по воротах "гірників. Пятов з Кривцов не розібралися і м'яч ледь не залетів у сітку, але останній момент з лінії Сергій виніс м'яч.

Таким чином, "Шахтар" здобув важливе очко з лідером Групи C і зберіг друге місце. Для беззастережного виходу в наступний раунд "Шахтарю" вистачить перемоги над "Аталантою" в заключному раунді ЛЧ. Один бал дозволив "Манчестер Сіті" достроково вийти у плей-офф Ліги чемпіонів.