Брентфорд – Манчестер Сіті 0:1

Гол: Фоден, 16

До слова Шанс для Луніна: Куртуа та ще три гравці Реалу заразилися коронавірусом

Манчестер Сіті завдяки голу Фодена переміг на виїзді Брентфорд. Де Брюйне навісив із правого флангу, а 21-річний гравець збірної Англії ударом з льоту переправив м'яч у сітку.

Український захисник містян Олександр Зінченко на полі так і не з’явився. Більше того, наставник команди Хосеп Гвардіола не зробив у матчі жодної заміни.

Брентфорд – Манчестер Сіті відеоогляд

Челсі – Брайтон 1:1

Голи: Лукаку, 28 – Велбек, 90+1

Челсі зіграв унічию з Брайтоном у домашньому матчі 20-го туру чемпіонату Англії. Зустріч на стадіоні "Стемфорд Брідж" завершилася з рахунком 1:1.

"Сині" протягом більшої частини поєдинку вигравали завдяки голу Ромелу Лукаку на 28-й хвилині з передачі Мейсона Маунта. Однак у компенсований до другого тайму час "чайки" змогли уникнути поразки. Нічию гостям приніс результативний удар Денні Велбека.

Челсі – Брайтон відеоогляд

• Ман Сіті, здобувши перемогу, набрав 50 очок та збільшив свій відрив від конкурентів. Другим у таблиці АПЛ йде Челсі, у якого 42 очки, третім – Ліверпуль, що має 41 пункт за однієї гри в запасі.