Виліт двох українок

Вже традиційно представництво України на Діамантовій лізі було потрійним. У секторі зі стрибків у висоту змагались Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко та Юлія Левченко, пише 24 канал.

Читайте також Суперниця Магучіх у секторі з росії звинуватила Nike, пожалівшись на діряву форму

На жаль, лише Ярославі вдалось підійнятись на п'єдестал. Але її перемога перевершила усі сподівання. Першою для наших стрибунок припинила змагання Левченко, яка з результатом 1.88 стала восьмою.

Геращенко лише з третьої спроби підкорила планку на висоті 1.91 метра та продовжила боротьбу за нагороди. Однак на більше Ірини не вистачило. Геращенко стала шостою з результатом 1.91.

Магучіх продовжила боротьбу

Лише Ярослава залишилась у секторі. Висота 1.94 метра підкорилась лише двом стрибунках – Магучіх та австралійці Елеанор Паттерсон. Одразу стало зрозуміло, хто боротиметься за перемогу у Брюсселі.

Після чого планку підійняли ще на три сантиметри угору. Українка взяла висоту з першої спроби. Натомість її суперниця з Австралії не змогла покращити свій результат. Все на висоті 1.97 стало відомо, що Ярослава здобула чергову перемогу у сезоні на етапах Діамантової ліги. Паттерсон стала другою. Трійку призерок замкнула ще одна австралійка Нікола Оліслагерс.

Магучіх залишилась у секторі на самоті

Але на цьому уродженка Дніпра не зупинилась. Магучіх вже у статусі тріумфаторки з першої спроби не взяла два метри, тому перенесла планку на 2,02. Та зробила це недаремно, взявши її.

Дуже гарно стрибалось того вечора Ярославі, тому вона замовила 2,05 метра та взяла висоту з другої спроби. Магучіх повторила рекорд України на відкритому повітрі та цих змагань, встановила особистий рекорд, а також показала найкращий результат сезону у світі.

Однак і на цьому підопічна Тетяни Степанової не зупинилась. Ярослава пішла на рекорд та замовила 2,10. Але, на жаль, на цьому фарт Магучіх закінчився. Вона була близька до рекорду, але планка не встояла.

Ярослава Магучіх із декількома рекордами та найкращим результатом сезону у світі стала переможницею Діамантової ліги у Брюсселі.

Призерки змагань (у метрах)

1. Ярослава Магучіх (Україна) – 2,05
2. Елеанор Паттерсон (Австралія) – 1,94
3. Нікола Оліслагерс (Австралія) – 1,91
6. Ірина Геращенко (Україна) – 1,91
8. Юлія Левченко (Україна) – 1,88