За офіційними даним, на матчі були присутні лише 1756 глядачів. Трохи мало як для Львова (населення міста понад 726 тисяч осіб, з агломерацією – майже один мільйон). Та й стадіон вміщає 28 тисяч.

Читайте також: Карпати – Ворскла: відео голу та моментів матчу УПЛ

Така ситуація визвала шквал обурення у віце-президента "Карпат" Олега Смалійчука (збережено "авторський" стиль).

Сама головна проблема в сучасних Карпатах – це вболівальники...Вчора, коли хлопці вийшли на гру – побачили "справжню підтримку". Аж півтори тисячі... Порахуйте скільки вміщає стадіон, відмінусуйте скільки прийшло і ви зрозумієте, скільки у Львові вівців. Вівців і справді більше, ніж справжніх вболівальників. І це в той час, коли молодим пацанам, які очима шукали вашу присутність, дійсно потрібна ваша підтримка,
– написав Смалійчук вже після матчу.

Читайте також: Підозрюваний у смертельній ДТП Петро Димінський був на матчі львівських "Карпат" у Польщі: фото

Варто додати, що не всі згідні з такими заявами. Ведучий програми "ТаТоТаке" та вболівальник "Карпат" Сергій Болотніков.

"Мені здається, головна проблема "Карпат" і взагалі всього українського футболу – це ось такі менеджери. Вони не розуміють, шо є ядро аудиторії, а є величезна кількість потенційних вболівальників. Вони не хочуть або не можуть побачити, шо часи змінились і за увагу аудиторії йде справжня війна. Вони думають, шо для залучення аудиторії не треба робити хороший продукт, достатньо назвати людей вівцями", – підсумував Сергій Болотніков.

Читайте також: Скандальний екс-регіонал Герега може стати власником львівських "Карпат"