Відповідне фото у Instagram розмістив віце-президент "Карпат" Олег Смалійчук. На фото Петро Димінський та Олег Смалійчук на стадіоні "PGE Арена Гданськ", де у неділю, 9 вересня, львівські "Карпати" зіграли товариський матч проти місцевої "Лехії".

Читайте також: Скандальний екс-регіонал Герега може стати власником львівських "Карпат"

Читайте також: Бізнесмен-втікач Димінський вийшов зі складу бенефіціарних власників телеканалу ZIK

Нагадаємо, 18 серпня 2017 року поблизу села Ямельня на Львівщині Mercedes, що належить Петрові Димінському, в’їхав у легковик, за кермом якого була 31-річна Наталія Тріла. Жінка померла на місці. Провину за аварію взяв на себе охоронець Димінського Андрій Борщ. Сам Петро Димінський 22 серпня виїхав закордон. Після цього в Україну він не повертався.

15 грудня Національна поліція оголосила Петра Димінського у розшук, а 1 березня Димінському суд заочно обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Попри це, Петро Димінський продовжує вільно подорожувати Європою. 1 лютого 2018 року його помітили на матчі "Карпат" у Туреччині, де футболісти проводили збори.

Хто такий Петро Димінський? Львівський бізнесмен і політик, один з власників паливно-промислової групи "Континіум", власник інформаційного агентства ZIK. Президент ФК "Карпати" (Львів). Фігурант смертельної автомобільної аварії на Львівщині.